Sporta likmes – internetā vai pie bukmeikera?

Dažādi bukmeikeru kantori jau gadu desmitiem ilgi ir pieejami teju visā pasaulē un lielu sporta notikumu reizēs tie tiek gāzti apkārt no interesentu skaita. Interesanti, ka totalizatoros pie bukmeikeriem ir iespējams piedalīties arī tad, ja ir gaidāmi kādi lieli kultūras vai politiski notikumi, jo bukmeikeri noteikti neskoposies ar viedokli un sniegs iespēju citiem gūt labumu no vēlēšanām, dziesmu un filmu konkursiem un tamlīdzīgiem sabiedriskās dzīves notikumiem.

Der ielāgot, ka var paiet ilgs laiks, kamēr atrodat sev piemērotu bukmeikeru, kura piedāvājums šķiet saistošs un vilinošs. Tas nav nekas jauns un pārsteidzošs, tas ir pilnīgi normāli. Nereti, būs nepieciešams izmēģināt daudzus, līdz atradīsiet savu un sporta totalizators būs kļuvis par jūsu hobiju.

Interneta bukmeikers.

Ļoti daudzi sporta fani visā pasaulē dod priekšroku interneta bukmeikeru piedāvājumiem dažādu iemeslu dēļ. Viens no galvenajiem ir tāds, ka šādā veidā ir iespējams mierīgākā gaisotnē iepazīties ar visām piedāvātajām likmēm un iespējām, lai vēsu prātu apsvērtu visus par un pret konkrēto derību slēgšanai. Derību slēgšana tiešsaistē arī ļoti labi noder jaunajiem derību slēdzējiem, kuriem šāda tipa izklaide ir jaunums un vēl kārtīgi neizpētīts lauciņš. Arī laikā, kad nenotiek neviena interesējoša spēle, ir iespējams iepazīties ar visiem likmju veidiem un to nozīmi, jo jaunam spēlētājam varētu nebūt skaidrs, ko spēlē nozīmē Āzijas handikaps vai Mačs + Vairāk/Mazāk. Ar visiem skaidrojumiem ir iesējams iepazīties totalizatoru mājas lapā. Likmes ir iespējams slēgt arī dažādās Eiropā bāzētās interneta bukmeikeru vietnēs, kas darbojas saskaņā ar katras valsts izdotu azartspēļu licensi.

 

Sporta bāri un bukmeikeru kantori.

Sporta bāri ir jautra pulcēšanās vieta visiem sporta līdzi jutējiem un viņu draugiem, kuri ir ieinteresēti kāda sporta notikuma pārraidē un rezultātā. Sporta bāros allaž būs iespējams slēgt derības un arī saņemt laimestus, nemaz nerunājot par patīkamu spēles skatīšanās atmosfēru un gardām uzkodām un dzērieniem.  Bukmeikeru kantoros, savukārt, spēļu skatīšanās iespējas ir ierobežotas, parasti pieejams viens vai divi televizora ekrāni.

 

Mūsdienās tas vairāk nav tik aktuāli, bet nemaz ne tik ilgu laiku atpakaļ, bija ļoti lielas problēmas ar pagrīdes totalizatoru rīkotājiem un derību slēdzējiem. Cilvēki tika apkrāpti un nesaņēma savus laimestus, taču, pateicoties tam, ka azartspēles atrodas stingrā likuma kontrolē un darbošanās atļauju uzņēmējiem izdod īpaša inspekcija un pilsētas dome, šis jautājums ir sakārtots.